Yapay Et Projesinin Perde Arkası

Virüs, aşı, çip derken son günlerde gündeme oturan yeni bir mesele var; Yapay Et...


Toplum mühendisliğine soyunmuş sözde bilim insanı özünde ise manyak ruh hastası olan Bill Gates, laboratuvar ortamında yapay et üretimi yapacak şirketlere destekte bulundu. Kendini tanrının işini yapmaya adayan bu adamın nihai hedefi nesilleri bozmak, insan nüfusunu asgariye indirmek. Bunun için de çeşitli yolları denemekten vazgeçmiyor. 


Bu şeytani grup her ne kadar labaratuvar ortamında üretilen bu yiyecekleri gıda sektörünün geleceği ve büyük başarısı olarak görselerde bu bizler için tam bir kıyamet! Zira hayvansal gıdalar protein bakımından insan gelişimi ve aktifliği için önemli etkenlerdir. Herkesi vegan yapma projesi ile kendi sistemlerine daha itaatkâr nesil yetiştirme niyetindeler. Muhtemeldir ki bu yapay et üretimini yaygınlaştırmak için hayvanlar arasında da bir salgın hastalık çıkaracaklarını düşünüyorum. 


Bir yeniliğin doğru olup olmadığını anlamak için bilge olmaya gerek yok. İnsan fıtratına uygun olan doğallıklar sizden kasıtlı olarak alınıp "Güncelleme" deniyorsa ve bunun altından her işe burunlarını sokan küreselciler çıkıyorsa bir oturup düşünmek lazım. 


Son olarak müteselsil  şekilde ilerleyen bu şeytani projelerin arkasından dünyayı kasıp kavuracak bir kıtlığın gelmesi de şüphesiz kaçınılmazdır...

@benhalilyilmaz

YAZARIN BAZI MAKALELERİ

0 Yorum

Yorum Yapabilmek için Üye olunuz...